Informujeme o hromadné trestné činnosti těchto fyzických osob a společností s.r.o., se kterými jsou spojováni.

Reportáž o Tomášovi Roháčkovi a Ondřeji Štroblovi v pořadu Černé ovce k zastavení nestačila!

Reportáž o Tomášovi Roháčkovi a Ondřeji Štroblovi v pořadu Černé ovce k zastavení jejich činnosti nestačila.

Reportáž o Tomášovi Roháčkovi a Ondřeji Štroblovi v pořadu Černé ovce nestačí k tomu aby výkonné orgány jednaly! Přijde vám to zvláštní? Nespravedlivé? Opravdu je tomu tak! I přes odvysílání série reportáží o tomto podnikání Tomáše Roháčka a Ondřeje Štrobla v České televizi v pořadu Černé ovce, tyhle zrůdy stále pokračují. Díky těmto reportážím se však dostává případ do povědomí a lidé z různých míst se ozývají a chtějí se připojit k žalobě na Tomáše Roháčka.

Reportáž č. 1 (30.5.2012)

Podívejte se na reportáž odvysílanou už v roce 2012, kde máme v hlavní roli Ondřeje Štrobla a společnost Renzeling, s.r.o. REPORTÁŽ ZDE

Reportáž č. 2 (10.1.2018)

Podívejte se na další reportáž odvysílanou v roce 2018 sami. REPORTÁŽ ZDE.

Reportáž č. 3 (19.11.2018)

Další reportáž z roku 2018, tentokrát z konce roku je ke shlédnutí ZDE.

Reportáž č. 4 (16.5.2019)

Tato reportáž je momentálně nejaktuálnější. Stejnou reportáž můžete shlédnout také ve videu níže.

Je až zvláštní, že toto stále pokračuje a pravděpodobně nikdo z nás nedovede pochopit, jak Policie ČR může tolik let tyto individua “chránit” a případy takovým způsobem zanedbávat. Nikdo z poškozených nebyl k dnešnímu dni odškodněn a Tomáš Roháček s Ondřejem Štroblem podnikají vesele dál.

Reportáž o Tomášovi Roháčkovi a Ondřeji Štroblovi v pořadu Černé ovce k zastavení nestačila! Pokud chcete dostat tyhle dva hlupáky do tepláků neváhejte se nám ozvat pomocí anonymního kontaktního formuláře!

3 thoughts on Reportáž o Tomášovi Roháčkovi a Ondřeji Štroblovi v pořadu Černé ovce k zastavení nestačila!

  1. Pingback: Ondřej ŠTROBL: firma Renzeling, s.r.o. a další podvody s rekonstrukcemi – Tomáš Roháček x Ondřej Štrobl
  2. Dobrý den,
    jsem rovněž poškozená panem Roháčkem, který ve dvou dnech skutečně zboural staré jádro v koupelně a postavil nové, ale pak práce zastavil a vybral pouze peníze. Několik týdnů nikdo z podvodné firmy nebral telefon a po téměř dvou měsících se ozval, že koupelnu a záchod dokončí, ale chtěl další peníze. Teprve paní ze Živnostenského odboru nás upozornila, že pod jedním IČO má dvě společnosti, že je to podvodník a má exekuce. Ačkoli podvodnou činnost provádí několik let, je na něj zákon krátký a podvody dělá dál. Teď dává reklamní lístečky na koupelny Boot.

Přidat komentář

* Povinné pole

Váš email nebude nikdy zveřejněn.

*