Informujeme o hromadné trestné činnosti těchto fyzických osob a společností s.r.o., se kterými jsou spojováni.

Podvody Airtag s.r.o.

Společnost Airtag s.r.o. (IČO 14068893) je aktuální společností, přes kterou Tomáš Roháček poškozuje nadále své klienty, přesněji řečeno vystavuje faktury a uzavírá smlouvu o dílo. Již tento rok se ozvalo několik poškozených. Nejnovější případy jsou evidovány z dubna 2024. Jeho poslední fiktivní název společnosti, které využíval byly Koupelny Kochman.

Tomáš Roháček vždy pseudofirmy využije pro tvorbu webových stránek (zejména na webu webnode) a také tuto fiktivní společnost uvádí do reklamních letáků, které vhazuje do poštovních schránek. Toto dělá, aby nebylo hned na první dobrou zřejmé, že se jedná o známého Tomáše Roháčka nebo nějakou z jeho společností s ručením omezeným. Zákazník se vždy reálný název společnosti dozví až při podpisu smlouvy o dílo. V tomto bodě je však pozdě firmu lustrovat.

Tento fakt by mohl také pomoci budoucím trestním oznámením. Chceme-li prokázat skutkovou podstatu trestného činu podvodu ještě před podpisem smlouvy, zavádějící údaje v letáčcích přes neexistující subjekty, kterým zakládá webové stránky je jednoznačné klamání od samého počátku.

Těší nás, že nám Tomáš Roháček dělá sám reklamu a dal nám i zpětný odkaz na svém chaotickém webu a ještě více nás těší, jak zmateně si počíná. Díky jeho webovým stránkám se k nám tento týden dostal nejnovější poškozený.

Kdyby Roháček nebyl primitiv, zjistil by, že vše o našem webu lze dohledat online na pár kliknutí, protože na rozdíl od něj neschováváme identitu za registrátora Anonymouse Domains s.r.o., ale vše je veřejné viz výstřižek z výpisu:

Samozřejmě, že jeho nízká inteligence mu nepovoluje si uvědomit, že ve veřejném výpisu lze nejen dohledat skutečného vlastníka, ale i datum registrace domény, která je registrována od roku 2020. Na svém webu Roháček však uvádí, že údajného provozovatele zná a podává stížnost k PČR již od roku 2018 viz výstřižek z jeho webových stránek níže:

Je to jen další ze série chabé obrany člověka, který systematicky a vědomě neplní své závazky vůči zákazníkům a jelikož se mu samozřejmě nelíbí, že je veřejně známou osobou, protože se prokazatelně tímto způsobem i nadále obohacuje.


Přidat komentář

* Povinné pole

Váš email nebude nikdy zveřejněn.

*