Informujeme o hromadné trestné činnosti těchto fyzických osob a společností s.r.o., se kterými jsou spojováni.

Tomáš Roháček páchá dále podvody v roce 2023

Jelikož nám neustále pomocí kontaktních formulářů chodí stížnosti na Tomáše Roháčka, který nadále páchá trestnou činnost s rekonstrukcemi bytových jader, tak musíme opět zveřejnit nové společnosti, které jsou spojovány s tímto protiprávním jednáním.

Algorithmic s.r.o. IČ 17248825 

Airtag s.r.o. IČ 14068893

Top alliance s.r.o. IČ 17723701

Tyto společnosti na letáčcích ani webových stránkách nikdy nefigurují. Tomáš Roháček ke svým podvodům vždy využije fiktivní společnost, které založí webové stránky na webnode.cz. Společnosti s.r.o. figurují v podvodech v momentě, kdy vystavuje faktury.


One thought on

  1. Dobrý den,

    máme velmi negativní zkušenost s Roháčkovou firmou our union s.r.o. (IČO 08627771). Rekonstrukce bytového jádra začala koncem listopadu 2021 po komunikaci se Štroblem. Nejdříve vše probíhalo v pořádku. Peníze na jednotlivé úkony si vždy brali předem, ale protože vše vzorně plnili, nebyl důvod jim nevěřit. V půlce prosince po vybourání starého jádra a neomítnuté stavbě příček ale komunikace začala váznout. Přicházeli všechny možné výmluvy i když stavba měla byt hotova ještě před Vánoci. Celkem jsme jim dali 213 000 Kč, kdežto jimi odvedené práce odhadujeme na sotva 70 000 Kč. Měli jsme u nich také objednané (a zaplacené) linoleum a obklady, které nikdy nedodali (i když nám na obě položky poslali fakturu), což lze po konzultaci s advokátem brát jako trestný čin zpronevěry.

    V únoru 2022 se odmlčeli úplně, jejich poslední mail byl ovšem podepsaný “koupelnové studio Gerhard” nikoliv “koupelnové studio Kurtz” jako všechny předešlé. Zřejmě pro účely dalších podvodů opět změnili jméno.

    Chtěli bychom se tímto připojit k poškozeným.
    rodina Přeučilova

Přidat komentář

* Povinné pole

Váš email nebude nikdy zveřejněn.

*